Sosyal Sorumluluk

Sivil İnisiyatif Vakfı

 

Ülkemizde 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremin ertesi günü tamamen kendi sivil inisiyatifleri ile Adıyaman’a gelen bir grup gönüllü tarafından başlatılan bu iyilik yolculuğu, aynı yılın 21 Kasım tarihinde mahkeme tescili ile vakıf halini almıştır ve iyilik projelerine devam etmektedir. Vakfın misyonu ve vizyonu; Her konuda sürekli, organize ve hızlı iyilik yapmak ve yaptırmak olarak belirlenmiştir.

 

Kırmızı Balon Derneği

 

Kırmızı Balon Derneği erken çocukluk dönemindeki çocukların eğitimi ve bu alanda çalışan eğitimcilerin mesleki örgütü olarak kurulmuştur. Bu dernekte öğretmenlerin sesinin duyurulması, öğretmenlere hem kişisel hem de mesleki gelişim fırsatları sunarak onların güçlenmesi ve geliştirilmesiyle erken çocukluk eğitiminde niteliğin artırılması amaçlanmıştır.

 

Kurtaran Ev

 

Kurtaran Ev yardıma muhtaç hayvanların sahiplendirilene kadar geçici konaklayacağı bir yaşam alanı ve sosyal sorumluluk projesidir. Misyonu; arazi, orman ve barınaklardaki yardıma muhtaç hayvanların koruma altına alınarak, tedavi, barınma, besleme ve yuvalandırmalarını yaparak mutlu hayatlara kavuşmalarıdır.

Compare listings

Karşılaştırmak